Hakkımda

11 Temmuz 2014 Cuma

uyusam unutsam uyandığımda unutmasam...

Sizin hiç hergün unutmak isteyerek güne başlayıp uyandığınızda unutamayacaklarınız oldu mu? Benim oldu. hemde birkez... bir daha asla değiştiremeceğim. ne yaparsam yapayaım unutmaayacağım aslında unutmak istemeyeceğim birşey...
bana geçti diyorlar. bazıları birdaha olmaz. bazıları kimler neler yaşıyor diyor. bazıları görmemezlikten geliyor. bazıları çok güçlüsün sen diyor. ama ben hergün var ya ben hergün  unutamamakla uyanıyorum güne. ben varya ben bogazım agrıyor ağlayamamaktan içime atmaktan. dümdüz oluyorum kalpsiz bazen. ben  varya ben dünyanın en çaresizi oluyorum. kendime üzülüyorum bir  bakıyorum kendimi tanıyamıyorum. kimileri ben senin yerinde diye cümlelere başlıyor. kimileri bugün nasılsın diyor. iyiyim. diyorum.. ama iyimde kimi zamanlar. 
Geçti bitti diyorum. fırtına dindi. fırtına geçip bittiği köyleri yokeder. ardın da yıkık duvarlar kalıntılar izler bırakır kendinden. Sonra orda yaşayanlar yeniden can bulmaya çalışır. eskiyi unutmaz. gelecekten korkar mı bilinmez. ama daha dikkatli davranır. evlerini inşaa ederken.
sadece zamana yardım ediyorum ben. bana bir iylik yapsın diye. dünyadaki en acı şey bünyeye girdiği anda dünyadaki en büyük sevginin uyandığınızda birden  yitip gitmiş olmasıdır.

 SON OLARAK SÖYLEMEK İSTEDİĞİM BİR ŞARKI VAR ferda anıl yarkın'ın eskiden söylediği bence hala güzelliğiini koruyan sonuna kadar geldim. kavuşamadım ben sana anlatamadım derdimi....
bekledim inan seni hergün. dayanamadım sevgisiz. yaşayamadım ben sensiz. 
AYLAR GEÇSEDE YILLAR GEÇSEDE BİR ÖMÜR BÖYLE SÜRSEDE BEN SENİ UNUTAMAM ANNEM.....

1 yorum:

Anonim dedi ki...

Ne yazsam ne soylesem bilemedim..sadece aglattin beni demek istiyorum