Hakkımda

15 Ağustos 2010 Pazar


Bazen durup eski geçtiğiniz yollardan geçmek istersiniz. bu aralar öyle bir modda bir misafirim var yanımda dolaşıyor kulağıma eğilip fısıldıyor. yanındayım sana eski herşeyi hatırlatmak için....hatırla ki eskiden yaptıklarını yeni başlangıçlarında yapma diye....böyle anlarda tekrar başlamak üzere durup eski koltuğuma oturuyorum ve yazılarımı karıştırıp içinden çıkan yazımı kendime ve yarın yeni başlayacak olan günüme ve gününüze armağan ediyorum..
.HERŞEYİN EN MUHİM NOKTASI, BAŞLANGICIDIR der eflatun...Bazen güzel başlayan bir şey kötü bitebilir. Nasıl başlarsan öyle devam eder derler, ama iyi başlangıçlarında kötü bitişi olduğu gibi kötü başlangıçlarında iyi bitişleri olur. Bazen başlangıç noktasına gelirsiniz beklersiniz… Beklersiniz ki iyi bir başlangıç yapmak için, kimileri başlangıçlardan korkarken kimileri başlangıçları önemsemeden başlar sırf başlamak adına. Ama her zaman başlangıçlar güzeldir. Başlangıçlar heyecandır, umuttur. Nasıl başlarsanız başlayın başlarken yaşadığınız heyecanı devamında bulamayızmı? Heyecanımızı yitirmemek üzere yeni başlayan bir haftaya hayata dair heyecanımızı yitirmemek adına yazılmaya başlanmış bir yazıdır. Yarın yeni bir başlangıç yapacağız ya yeni bir güne .işte yeni bir güne yeni bir yazıdır

4 yorum:

Pınar... dedi ki...

evet başlangıclar güzeldir.. hep güzeldir ve hep heyecanlıdır..
ama ürkütücüdür kimine göre.. hayatına ve gözünün gördüğüne yüreğinin çarpışına göre...
her sonun bi başlangıcı var biliyorum..
her başlangıcımız bir doğum gibi olsun.. bir bebek gibi mucize dolu olsun.. mucizemiz başlangıcımız başlangıcımız mucizemiz olsun... :)
sevgiler diclem..

dicle kıyısında masal kentim dedi ki...

her başlangıç güzeldir canımıniçi:))) heleki iyi kalpli insanlar için iyki yanımdasınnn

Pınar... dedi ki...

sen de oyle canım....

Ebr-i Nisan:) dedi ki...

ne hoş bir fotoğraf bu söylemeden geçemedim:)
başlangıçlar..karşına bakarsan heyecan verici..ardına bakarsan biraz içini burkan..
ama her daim yeni'den başlayan..ve yeni olan herşey mutlu eder insanı..
her yeni gün de öyle olsun inşallah..başı ve sonu mutlu..